هر ساله روند ساخت و ساز خود را ادامه می دهد تا انتظارات مشتریان را برآورده کند. همه می خواهند که این پروژه قبل از زمان لازم به اتمام برسد. آماده سازی بتن مخلوط آماده در محل ساخت یک پروسه زمانبر است. شما می توانید با استفاده از کارخانه بچینگ بتن برای پروژه خود هزینه ساخت خود را از بین ببرید. هر بار بتن در محل تولید می شود.

تولید و تحویل در چند دقیقه انجام می شود که ما از یک کارخانه دسته بندی بتن استفاده می کنیم. تولید بتن خود را مطابق نیاز تنظیم کنید و بیشترین بهره را از آن ببرید. مزایای متعددی وجود دارد که کارخانه بتن ریزی به کارگران ساختمانی ارائه می دهد:

· ساختار جمع و جور در واحد معلق خیاط بر روند تولید بتن متمرکز شده است.

 کارخانه بچینگ بتن فضای کمی را اشغال می کند و حرکت انتقال مفید است.

· گیاهان دسته ای بتن را می توان به صورت دستی و اتوماتیک کنترل کرد. عملیات ساده و آسان است.

· رابط ماشین دستی به راحتی قابل درک است و دارای کار قابل اطمینان است.

· چارچوب رایانه صنعتی می تواند به صورت دستی و اتوماتیک کنترل شود. در نتیجه ، عملیات ساده و آسان است.

 

کارخانه بچینگ بتن

به دلیل مزایای متعدد کارخانه های بچینگ بتن ، از آن به طور گسترده ای در خدمات ساخت و ساز ساختمان استفاده می شود.

اهمیت کارخانه بچینگ بتن

اهمیت یک کارخانه دسته ای بتن را نمی توان تضعیف کرد. ظرفیت نیروگاه به صورت توده در ساعت اندازه گیری می شود. ظرفیت به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 

بوته به صورت توده در ساعت اندازه گیری می شود. ظرفیت به عوامل مختلفی بستگی دارد:

شارژ کردن

مخلوط کردن

زمان تخلیه هر مخلوط.

هدف اصلی استفاده از کارخانه بچینگ بتن تولید بتن همگن و یکنواخت است. این کارخانه باید بطور مداوم و بصورت دسته ای و به همان نسبت بتن تولید کند. مهمترین عملکرد انجام شده توسط این گیاه این است که سنگدانه ها را با سیمان می پوشاند. بعضی از سنگدانه ها به مخلوط سازگار با سیمان نیاز دارند و در این حالت ممکن است به مواد افزودنی آب اضافه شود.

 

گاهی اوقات نیاز به مخلوط مواد افزودنی و الیاف بر حسب کار وجود دارد. این مخلوط باید طبق دستورالعمل تعیین شده باشد ، تولید ، حمل و نقل و قرار گرفتن در آن آسان است. این ماده تنظیم و سخت می شود تا ساختار بتونی با دوام تولید شود. اگر می خواهید ساختمانهای مستحکم بسازید ، می توانید بهترین خدمات ساخت ساختمان را در منطقه خود استخدام کنید.

 

 

مکانهایی که از بچینگ بتن استفاده می شود

چندین مکان وجود دارد که از بچینگ بتن در پروژه های ساختمانی استفاده می شود:

دستگاه اختلاط بتن افقی در شهرهای کوچک و متوسط ​​مورد استفاده قرار می گیرند

کارخانه های بتونی متحرک برای پروژه های کوچک با حمل و نقل ناخوشایند و جاده های باریک مناسب هستند

کارخانه های مخلوط کن بتن عمودی در صنایع بزرگ و پایگاه های تامین مواد مورد استفاده قرار می گیرند.

دسته های بوته های بچینگ بتن

 

کارخانه های دسته ای بتن به دو دسته تقسیم می شوند:

بچینگ پلانت

بچینگ میکس مرکزی

میکسرهای بتنی Ready Mix در گیاه ساخته می شوند. برای تهیه آن تمام مواد تشکیل دهنده به جز آب کاملاً مخلوط می شوند. این مخلوط در یک کامیون بتونی پر می شود ، همچنین به عنوان میکسر ترانزیت شناخته می شود.

گیاهان میکس مرکزی: شامل تمام مواد تشکیل دهنده همراه با آب است. این مخلوط در مخلوط عبوری یا پمپ بتن نگهداری می شود. سپس بتن به محل کار منتقل می شود. اجزای مختلفی با سیلوهای گیاهان ، نوار نقاله ها ، ترازوها ، و پانل های کنترل درگیر هستند.

 

محل کارخانه بچینگ بتن

نیاز به انتخاب مکان مناسب برای دسته بندی بتن است. این نه تنها بر پیشرفت ساخت و ساز تأثیر می گذارد بلکه بر کیفیت و هزینه ساخت نیز تأثیر می گذارد. ورودی و خروجی گیاهان دسته ای باید منطقی طراحی شود.

 

پیکربندی کارخانه بتن

بهره وری کارخانه بچینگ بتن باید بیشتر از نیاز ما باشد. اگر پروژه ها به بتن با سرعت 70 متر مکعب در ساعت نیاز دارند ، بنابراین ما باید کارخانه بتن را با توجه به آن انتخاب کنیم. قبل از استخدام خدمات ساختمانی ساختمان برای پروژه ساختمانی خود ، تمام این جنبه ها را در ذهن داشته باشید. نیاز به تولید بتن مطابق با نیاز سایت وجود دارد تا هدر نرود. شما می خواهید ساختمان مستحکم و مستعد مصیبت باشد. خدمات ساخت و ساز را عاقلانه انتخاب کنید زیرا این امر به ایمنی شما بستگی دارد.